сайт «объявления в запорожье» является доской бесплатных объявлений города запорожья, на нем вы сможете разместить частное объявление.
объявления

Доска бесплатных объявлений в Запорожье

>>> Обратная связь
Главная Объявления по категориям Дать объявление Дать объявление на форуме в ЗапорожьеРабота и вакансии в Запорожье
Главная -> Ноутбуки и КПК -> объявление №696713

№696713  дата:19.06.2014  Ноутбуки и КПК  

 Продам(предлагаю)


Якісне відновлення ноутбуків, материнських плат, відео карт.

автор: omaksimchuk@mservice.rv.u
цена: 0
телефон: 0990203423
e-mail: написать письмо отправить сообщение
www: www.Mservice.rv.ua
место расположение: Рівне

Пропоную якісний ремонт ноутбуків, моніторів, системних блоків, материнських плат, відео карт в короткий термін та за доступними цінами. Ремонт будь- якої складності: -заміна ГПУ відео карт, чіпів памяті відео карт, систем охолодження відео карт; -заміна чіпсетів материнських плат ноутбука, північних та південних мостів, звукових та мережевих катр ноутбука; -відновлення пошкоджених токопровідних доріжок, заміна систем живлення; -ремонт блоків живлення моніторів (інверторів) , загальний ремонт та діагностування моніторів персональних комп’ютерів (LCD) ; -заміна матриць та ремонт або заміна інверторів на ноутбуках. Термін виконання ремонту залежить від складності ремонту та наявності деталей для ремонту (як правило не більше 14 робочих днів) . Подовження часу ремонту та ціни - узгоджується. При неможливості виконання ремонту – грошові кошти не сплачуються (окрім відмови від ремонту після встановлення причини виходу з ладу та можливості усунення – 100грн)


 Не предлагать услуг на коммерческой основе.


теги: Якісне відновлення ноутбуків материнських плат відео карт Запорожье объявление купить продать доска частные бесплатные газетные